Дозвола за Женски Чизми, Женски Чизми Ретро Везени Штрасови Со Дебели Чевли Чизми Плус Големина Чизми

Дозвола за Женски Чизми, Женски Чизми Ретро Везени Штрасови Со Дебели Чевли Чизми Плус Големина Чизми

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен, Внатрешен Стил : Секојдневен Стил На Прсти : Метод На Тркалезно Затворање : лизгање на горниот Материјал : материјал за ѓон Од ткаенина : Гумен Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата