Слоеви Сечење Леб Кујнски Гаџети Торта Леб Машина За Печење Алатки За Колачи Тост Машина За Сечење Садови

Слоеви Сечење Леб Кујнски Гаџети Торта Леб Машина За Печење Алатки За Колачи Тост Машина За Сечење Садови

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Описr. r.Оваа ставка е машина за сечење леб. Направено од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за храна, безбеден и издржлив за употреба. Овозможува рамномерно и безбедно сечење тост и леб. Погоден е за сечење леб, тост, ѓеврек, леб и сендвич, може да се користи и за сечење шунка, сирење и зеленчук.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Зелена . р. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.р. - Големина : Околу 5,5х4х3см.р. - изработен е ОД АПС за храна, одделение за храна.р. - рачна алатка за сечење овозможува тост и леб да се сечат рамномерно и безбедно.р. - погоден е за сечење леб, тост, ѓеврек, леб и сендвич, може да се користи и за сечење шунка, сирење и зеленчук.р. - Мала по големина лесна, лесна за складирање и заштеда на простор. Изработен е ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за храна, одделение за храна. Рачна алатка за сечење овозможува тост и леб да се сечат рамномерно и безбедно. Погоден е за сечење леб, тост, ѓеврек, леб и сендвич, може да се користи и за сечење шунка, сирење и зеленчук. Мали по големина лесни, лесни за складирање и заштеда на простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата