Imagio Home Wellesley трпезариска маса, карамела

Imagio Home Wellesley трпезариска маса, карамела

Во магацинот.
DEN 12735.84
Тековен:

Imagio Home ја претставува трпезариската маса во Велесли во богата, прекрасна карамела. Оваа трпезариска маса има паметен изглед за денешното секојдневно јадење. Трпезариската маса во Велесли има лист за продолжување што лесно се шири за да седи до шест удобно, така што е совршен избор за забави за вечера, или хостирање на неочекувани гости. Imagio Home Wellesley трпезариска маса, карамела : трпезариска маса од карамел има прекрасни фурнири од орев и цврста конструкција на тврдо дрво. Богата, рачна завртка со карамела. Висококвалитетна обвивка за лак. 42 "x 54" Трпезариска табела се отвора до 72 ". 18" Стандарден лист за продолжување. Трпезариската маса бара склопување. Вклучен хардвер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата