IRA цврста завеса за затемнување

IRA цврста завеса за затемнување

Во магацинот.
DEN 241.44
Тековен:

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие ира цврсти затемнувања за затемнување на завесите. Нивните карактеристики на затемнување вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Прекрасно направени, тие ќе ги обликуваат вашите прозорци додека чуваат несакана светлина, правејќи го вашиот простор за живеење уште пожесток. Закачете ги во вашиот дом денес и направете ги во фокусна точка на секоја просторија што ќе ја изберете. Вклучува 2 завеси на панелот за прозорци. Карактеристиките на затемнување вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Машината што се мие во ладна вода, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско и топло железо по потреба. Затемнување 365.

Параметри на производот

Стоката во категоријата