Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучни Комбинезони 3pk, Толку Многу Лакови, 9-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучни Комбинезони 3pk, Толку Многу Лакови, 9-Месеци

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот 1-парче предвремени памучни унија костум/целокупната е одлична за играње, време на стомакот, дремки и спиење. Нашите синдикални костуми и комбинезони се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучни Комбинезони 3pk, Толку Многу Лакови е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни унија костуми и комбинезони. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата