Детско место момчиња Камо печати плетени шорцеви, големини 4-16

Детско место момчиња Камо печати плетени шорцеви, големини 4-16

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Тој ќе ја сака забавата на овие шорцеви за печатење на инкогнито Камо од детското место со половината што се носи со лесна облека. Еластична половината со врзана вратоврска. Наклонети џебови однапред; џебови за заварување. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Достапно само на Интернет. Камо печати шорцеви за момчиња од детското место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата