Лажичка возрасна женска црна западна појас

Лажичка возрасна женска црна западна појас

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Извадете го вашиот стил на запад со сетот за западниот појас на Scoop. Одликувајќи се со три различни дизајни со тока за изработка на изјави, овие ремени го свртуваат вниманието на секој изглед со кој ги спарувате. Исклучиво на. Возрасна, женска, женска, женска појас, лажичка, црна, западна, нова тока, 100% полиуретан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата