Време и TRU, цврста обвивка за главата, 2-пакет

Време и TRU, цврста обвивка за главата, 2-пакет

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Завиткајте се на повеќе начини со овој дво-пакет на главата обвивки од време и TRU. Постигнете го овој додаток повторно и повторно за да го користите како лента за глава, шал на главата, вратоврска за коса или истакнете го зглобот или вратот. Вклучува две обвивки за глава. Мулти функционална покривка на главата или лицето. Плетено тело. 100% полиестер. Миење на рацете. Увезени. Шамија на глава за завиткување за жени од време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата