Партија Солидна Длабоко V Вратот Pinafore Без Ракави Црна Плус Големина Фустани

Партија Солидна Длабоко V Вратот Pinafore Без Ракави Црна Плус Големина Фустани

Во магацинот.
DEN 461.44
Тековен:

Партија Обичен Длабоко V Вратот Pinafore Без Ракави Црна Плус Големина Фустани 3 XL (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Црна Партија Обичен Пинафор Плус Големина Фустани Плус Големина Фустани Плус Големина Фустан Големина И Вклопување(инч)големина НА сад биста Големина На Рамо Големина На Половината Должина На Колкот 14 1 XL 44.7 15.2 38.6 38.2 55.9 16 2 XL 47 15.7 40.9 39 58.3 18 3 XL 49.4 16.3 43.3 39.8 60.6 20 4 XL 51.8 16.9 45.7 40.6 63 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Црна Партија Солидна Длабоко V Вратот Pinafore Без Ракави Плус Големина Фустани 3 XL (18). Кратки Цврсти Фустани Со Плус Големина Без Ракави Мала Истегнување Црна 3xl_usa големина (18). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Црна. Стил : Партија. Тип На Шема : Обичен. Детали : Копчето Напред. Тип : Пинафор. Деколте : Длабоко V Вратот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Линија На Половината : Висок Струк. Облик На Полите : Разгореа. Должина : Кратко. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Мало Истегнување. Слој : 100% Полиуретан. Материјал : Стп Кожа. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : Машинско перење. немојте да се исушите. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Параметри на производот

Стоката во категоријата