Butбела Копче-Тафтувана Изведба Кадифе Крал Калифорнија Крал Наслон-МОД-6564

Butбела Копче-Тафтувана Изведба Кадифе Крал Калифорнија Крал Наслон-МОД-6564

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Performanceбела Копче-Тафтувана Изведба Кадифе Крал/Калифорнија Крал Наслон-МОД-6564 Подигнете го декорот на вашата спална соба со грациозно украсеното Копче Arбела-Тафтувана Изведба Кадифе Кинг/Калифорнија Кинг Хедборд. Оваа глава на Кралот кали Во Викторијански стил е шармантно централно парче во вашата главна спална соба или спална соба за гости, со разиграна врежана граница со украси за нокти. Arбела е прекрасно детална фокусна точка со уметничка силуета, надополнувајќи ги модерните или еклектичните поставки од средината на векот. Оваа тапацирана глава е изградена на цврста рамка од иверица, прилагодена на кадифе со перформанси отпорни на дамки со густа подлога од пена за издржливост. Headбела Кадифениот Крал / Кали Кинг Насловот е прилагодлив на висината и нуди робусна поддршка за читање, време на екранот или разговори во кревет. Карактеристики На Куршум : . Кралот / Калифорнија Кралот Насловот. Перформанси Кадифе. Копче-Тафтувано. Ткаенина Отпорна На Дамки. Густа Подлога Од Пена. 3 Монтажни Позиции. Потребно Е Собрание. Сетот Вклучува : . Едно-Копче Arбела - Тафтувана Глава На Кралот/Калифорнискиот Крал. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 3 "L x 84" W x 62.5-66.5 " H Кралот / Калифорнија Кралот Насловот. Перформанси Кадифе. Копче-Тафтувано. Ткаенина Отпорна На Дамки. Густа Подлога Од Пена. 3 Монтажни Позиции. Потребно Е Собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата