Рубини Дц Универзум Флеш Костим, Дете Големи

Рубини Дц Универзум Флеш Костим, Дете Големи

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Кога сакате да ги покажете своите вештини за демони за брзина, не можете да погрешите со овој костим! Со нашите Момчиња Флеш Суперхерој Костим, ќе бидете во можност да се земе на злото во ниеден момент рамен! Влезете во овој костим и придружете се со остатокот од Лигата На Правдата! Со оваа облека, ќе добиете целосен изглед во стилот на вашиот омилен стрип карактер на ДК! Ги собереш нашите Момчиња Флеш Суперхерој костим денес, и проверете ја нашата широк спектар на суперхерој костими за да добиете вашите пријатели во на забава! Неверојатен Флеш Фотореалистички Костим на руби. Комбинезон со Печатени Мускули, Појас и Прикачени Врвови за Подигање. Изработени од 100% Полиестер. Рачно Миење, Линија Сува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата