ФИЛТРИ БФ Филтер За Гориво, Спин-на, 3-во.L

ФИЛТРИ БФ Филтер За Гориво, Спин-на, 3-во.L

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

"Филтер за гориво, Филтер Дизајн Спин-На, Гориво Спин-На, Висина 8 23/32 во, Должина 3 45/64 во, Ширина 3 45/64 во, Надвор Диа. 3 11/16 инчи, Вклучува И. Заптивка, Медиум За Апсорпција На Вода Ставка : Филтер За Горивовисина : 8 23/32надвор Диа. : 3 11/16 Инфилтер Дизајн : Спин-Опис/Специјални Карактеристики : Спин За Гориво-должина : 3 45/64 ширина : 3 45/64 вовклучува : И. Заптивка, Медиум За Апсорпција На Вода" Тип На Ставка : Филтер за Гориво. Бренд : БОЛДВИН ФИЛТРИ. Производителот Дел Број : BF9913.

Параметри на производот

Стоката во категоријата