Космоливеење Од Косомпозитскиот Астор АД40Ц Сребрена Платина Преодна Апстрактна Сива Површина Килим, 2 ' 6x8

Космоливеење Од Косомпозитскиот Астор АД40Ц Сребрена Платина Преодна Апстрактна Сива Површина Килим, 2 ' 6x8

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Како и лавиринтските обрасци на мраз на прозорецот од зимската ноќ, овој дизајн е ладна убавина во чеша, магла и сино-сиви нијанси. Спонтаните потези на бојата произведуваат различни густини на текстура што подразбираат движење, што ќе помогне да се додаде интерес за протокот на вашиот инаку статичен простор. Оваа ледена визија е освежувачки додаток за да внесете нов стил во вашата внатрешна декорација. Исклучителната И божествена Колекција Астор е хармоничен баланс на разиграна и шик. Одликувајќи се со целосен опсег на уникатни стилови кои секој имаат посебен карактер, лесните, воздушни дизајни се инспирирани од меката пердувливост на чипкастите снегулки. Натопете скапоцен и нежен допир на вашиот внатрешен декор за навистина блескава дневна соба, трпезарија или спална соба. Ревитализирачкиот ефект што Го предизвикува Асторот е таков заживувачки прв здив на свеж воздух во брзото зимско утро. Секој дизајн, од фини цветни дезени до остри дизајни слични на веб, има неспоредлива убавина и беспрекорно се обединува за да ја создаде оваа шик колекција. Тендерот цвета зрачи преку миење на длабок сафир, платина сребро и топло злато. Помеѓу грациозните обрасци и елегантните тонови, Колекцијата Астор е визуелно софистицирана. За допир на каприц, купот здраво ло додава контрастен слој на дизајн и за прекрасно визуелно и за текстурално изненадување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата