Солеил См Млеко Куќа Квадратни. Фт. Електрична Алатка Алатка Грејач

Солеил См Млеко Куќа Квадратни. Фт. Електрична Алатка Алатка Грејач

Во магацинот.
DEN 7679.84
Тековен:

Солеил Млеко Куќа 200 квадратни. фт. Електричниот Грејач За Комунални Услуги Доживува поголема удобност со металниот грејач. Користете го овој грејач во секое време во подрум или гаража. Бренд Име : Солеил Под Бренд : Млеко Куќа Греење Површина : 200 квадратни. фт. Напојува Со : Електричен Тип На Производ : Алатка Грејач Боја : Сив Материјал : Метал Висина : 12 во. Длабочина : 7.8 во. Термостат : Да Број На Нивоа На Топлина : 2 . Оддел-ВОДОВОД/ГРЕЕЊЕ. mdse Class-ПРЕНОСНИ ЕЛЕКТРИЧНИ ГРЕЈАЧИ. продгрупа-КОНВЕКЦИЈА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата