Салуда Спирала Ботанички Килим, Светло Црвена Зелена, 10 стапки 13 стапки - 2 ин Површина Килим

Салуда Спирала Ботанички Килим, Светло Црвена Зелена, 10 стапки 13 стапки - 2 ин Површина Килим

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Забавно и свежо колекцијата Салуда може да се пофали со модна палета напред што предизвикува чувство на чекорење покрај океанот. Со машински изработена удобно густа конструкција на светли крајбрежни комбинации на бои од теал греј и корал оваа колекција е совршен летен изглед за денес. Машински изработени Во Турција со полиестер и полипропилен. Одликувајќи се со топли, богати комбинации на бои и сложени обрасци. Современ стил за секој простор за живеење. Издржливата конструкција е Отпорна на дамки и погодна за миленичиња. Добро за области кои можат да доживеат голем сообраќај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата