Паметен Безжичен Повеќебоен И Мулти Бел 5 6 ЛЕР Вдлабнато Осветлување БР30, Внатрешна Кујна

Паметен Безжичен Повеќебоен И Мулти Бел 5 6 ЛЕР Вдлабнато Осветлување БР30, Внатрешна Кујна

Во магацинот.
DEN 2168.00
Тековен:

Можете далечински да пристапите до вашите светла на вашиот телефон и да изработувате сопствени распореди што најдобро ги одразуваат вашите дневни потреби. Прилагодливо Осветлување Во Боја/Мулти-Бело : Со Апликацијата За Поврзување Со Енергизатор што Може да се преземе, можете да креирате уникатно Повеќебојно и Мулти-Бело LED осветлување што ја рефлектира вашата постоечка локација. "ir Сири! Вклучете Ги Моите Светла Во 6 : 30 Часот : "Поврзете Се Со Алекса, Сири или Асистент На Гугл и имајте целосна контрола врз вашето осветлување со користење на вашиот глас. Различни избори На Режими, поставки За Затемнување и други опции обезбедуваат лесно контролирана и уникатна средина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата