Околу Безбеден Блок Водоотпорно Сончево Млеко SPF50+ ПА+++

Околу Безбеден Блок Водоотпорно Сончево Млеко SPF50+ ПА+++

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Околу Безбеден Блок Водоотпорно Сончево Млеко ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50+/ПА+++ обезбедува супериорна заштита од ув и ОТПОРНА НА пот во освежувачка, мека завршница. Природниот Комплекс На Бариери, составен од пет диви растителни екстракти, ја зајакнува бариерата на кожата против прашина, загадување и УВ зраци додека ја храни кожата за да помогне да се одржи мазна и здрава. Дополнително, Цветната Вода Хелиос Хрисос ја штити кожата, А Екстрактот Од Холихок ја смирува кожата додека ја одржува заштитена од надразнувачи на животната средина. 1. Пот, Вода, Доказ За Себум : не се трие при контакт со вода, обезбедува долготрајна заштита од сонце и е погодна за сите видови активности на отворено. 2. Екстракт Од Еукалиптус За Контрола На Маслото : екстрактот од Еукалиптус помага да се контролира производството на масло, одржувајќи ја кожата мека и освежена. 3. Ја одржува Кожата Освежена на 3 Начини : лесната, нелеплива, немрсна формула овозможува удобно носење дури и подолг временски период.

Параметри на производот

Стоката во категоријата