Скаген Дами Анита Три-Рака Роза-Тон Челик-Мрежа Часовник

Скаген Дами Анита Три-Рака Роза-Тон Челик-Мрежа Часовник

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Оваа Анита од 30 мм има флејтиран ѕид на куќиштето, бирач на мајка на бисер, движење со три раце, Римски индекси на позициите од 12 и 6 часот и ремен од розово злато. Ременот за гледање е заменлив. 30мм случај, 12мм бенд ширина, минерални кристали, кварц движење со 3-рака аналогни дисплеј, увезени. Тркалезна футрола од нерѓосувачки челик, со бело бирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата