Хавајски Тропски Чист Допир Лице Сончање Серум 1. ОЗ, ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30, Сончање Без Масло

Хавајски Тропски Чист Допир Лице Сончање Серум 1. ОЗ, ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30, Сончање Без Масло

Во магацинот.
DEN 560.00
Тековен:

Хавајски Тропски Чист Допир Лице Серум За Сончање 1.Дерматолог тестиран И без суровост сертифициран ОД ПЕТА, нашиот СЕРУМ СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР е формулиран имајќи ја предвид околината : тоа е вегански серум кој е направен со цвет од хибискус и островски ботанички производи, со лесен тропски мирис.Забелешка : Пакувањето може малку да се разликува од сликите.Дајте му на лицето долготрајна навлажнување и ув заштита со напреден Хавајски Тропски Чист Серум За Сончање На Допир за Лице.

Параметри на производот

Стоката во категоријата