Мишелин Линија Енергија Z Л. Дестинации Управувачот 275 80R22. ТЛ 144 141Л

Мишелин Линија Енергија Z Л. Дестинации Управувачот 275 80R22. ТЛ 144 141Л

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

1 Мишелин Х Линија Енергија З / Л. Дестинации Управувач 275/80Р22, 5 ТЛ 14 144/141Л Мишелин Х Линија Енергија З 275/80Р22, 5 гуми : - 20% поголема километража загарантирана наспроти водечките гуми за управување со влечење на конкурентската линија. - 5% подобар отпор на тркалање од ултра - горивната ефикасна гума МИШЕЛИН XZA3 EVERTREAD. - Добијте поголема километража без да ја загрозите ефикасноста на горивото со Шарата со Двојно Соединение што чека патент. - Дури и носат до крајот на животот на шарата поради насочени минијатурни шипки во ѕидовите на жлебот (насочен кон полуживот). - Одобрено за употреба на сертифицирана опрема ЕПА Смартвеј и ги исполнува барањата За ЈАГЛЕХИДРАТИ Во Калифорнија. - Максимална препрочитливост поткрепена со Гаранција За Ограничено Куќиште За Производство на 3-Препрочитување : 3 повторувања или 700.000 милји или 7 години за ГУМАТА МИШЕЛИН X ЛИНИЈА ENERGY Z кога се препрочитува со овластени Технологии за Препрочитување на мишелин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата