Thereенски термички врв на време и TRU со долги ракави, 2-пакувања, големини XS-XXXL

Thereенски термички врв на време и TRU со долги ракави, 2-пакувања, големини XS-XXXL

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Слоевит или соло? Вие одлучувате со времето и термичкиот врв на TRU. Разноврсен основен што може да додаде поп боја и топлина на која било облека, овој врв ги обезмастува вашите криви за ласкаво вклопување што не е премногу тесно и не е премногу лабаво .. тоа е точно. Две пакувања за заштеда на пари ви овозможуваат да се занимавате со овој задолжителен врв со леснотија. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два врвови. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Држете долги ракави на рамо со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Закривена кошула полите. Термички Топ 2-пакет за жени од време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата