Главни мрежи на отворено 23 Вештачка свилена роза мешана гробишта голема вазна со знак, портокал, 1 парчиња

Главни мрежи на отворено 23 Вештачка свилена роза мешана гробишта голема вазна со знак, портокал, 1 парчиња

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

"Главни мрежи 23 " Вештачка мешана роза и Гробишта на хидрангеа Цветна тркалезна вазна во портокалова и жолта боја. Оваа карактеристика на вештачки аранжман со рози, хидранга, афиони, маргаритки и зелени лисја со соодветна портокалова лента. Дизајн на животната средина на пластична мувла која убаво и цврсто има вештачко цветно и цврсто во земјата. Дополнителниот знак цитиран "почит на Херос што го дадовте вашиот живот за да можат многумина да живеат ", да ги почитуваат вашите најблиски со овој цветник на гробиштата. , Портокал, 1 парчиња долготрајна убавина без напор на гробиштата. Нема неуредна резба од пена, совршена за украсување во затворен и отворен простор. Може да биде свиткан, не влијае на изгледот на производот. Нежно избришете со влажна памучна крпа. Функција : Мерки 23 ин. Тежина 184-194 грам. 50% полиестер, 36% ЈП, 10% железна жица, 2% ПВЦ, 2% хартија. Знак : почит на Херос, ти го дадовте животот за да можат многумина да живеат. Достапно во опциите за боја на затегнување. Лесна грижа со чистење на самото место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата