Трговска марка ликовна уметност среќна платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност среќна платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „среќна“ уметност од платно по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Типографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата