Stuple Industries Но, прва скрипта за калиграфија за кафе, графичка уметничка галерија, завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн со букви и наредени

Stuple Industries Но, прва скрипта за калиграфија за кафе, графичка уметничка галерија, завиткана од платно печатење wallидна

Во магацинот.
DEN 400.00
Тековен:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 40 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : калиграфија; Кафе. Дизајн со букви и наредени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата