Современи геометриски блок -плочки за апстракција на виножито за сликање на платно уметничко печатење

Современи геометриски блок -плочки за апстракција на виножито за сликање на платно уметничко печатење

Во магацинот.
DEN 612.16
Тековен:

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн по Грејс Поп. Современи геометриски блок -плочки за апстракција на виножитото.

Параметри на производот

Стоката во категоријата