Карат Т.В. Дијамант во евра стил единечен ореол 14kt розово злато прстен

Карат Т.В. Дијамант во евра стил единечен ореол 14kt розово злато прстен

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Задебелена, светла и исклучително убава, однесете го здивот со овој зачудувачки прстен за ангажман во стилот на Евро. Стручно изработено во ладно розово злато, прстенот прикажува тркалезен дијамантски центар во издржлив амбиент со четирикратна поставка опкружена со рамка за ореол со дијаманти. Дополнителни дијаманти го насочуваат прстенот, создавајќи изглед на око. Значаен подарок на вистинската loveубов, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1 Карат Т.В. Дијамант во евра стил единечен ореол 14kt розово злато прстен : Дијамант Тежина : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt Rose Goldavailable во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата