Семеен шатор Вензел

Семеен шатор Вензел

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Вензел 36449 Семеен шатор, капацитет од 7 лица (и), пластика, челик, рамка со фиберглас, полиетилен под Вензел 36449 Семеен шатор Земја на потекло : Соединетите држави. Облик : Купола. Материјал за рамки : стаклена стакло. Земја на потекло : Соединетите држави. Облик : Купола. Материјал за рамки : стаклена стакло. Број на лица : 7. Вкупна област на шатори : 117 квадратни. ft . Материјал на подот : полиетилен. Материјал за производи : пластика, челик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата