Атлетски работи женски основен спортски градник

Атлетски работи женски основен спортски градник

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Кула комбинација на стил и перформанси, овој атлетски работи Core Sports Bra за жени нуди поддршка што ви е потребна преку вашите најинтензивни вежби додека сте доволно удобни за да ги носите цел ден. Тоа е целосен градник за покривање што го баравте. Боите што привлекуваат очи Додадете поп мода на овој печатен градник за дополнителен бонус! Носете го овој спортски градник соло или слоевит под врвот на долг ракав за целосен атлетски изглед. Кога ќе се заврши денот, ова парче станува градник за перење за лесна грижа. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Тип на чаши : Подготвено. Покриеност : Комплетно. Ниво на поддршка : лесно поставена поддршка. Затворање : Стил на пулвер. Ремени : Прилагодливи ленти како тркачки ремени. Карактеристики : Allover Prints Sportsенски спортски градник од атлетски дела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата