Студио отворено внатрешен двор за вечера со табела со челик и ратан перничиња за вртење столчиња

Студио отворено внатрешен двор за вечера со табела со челик и ратан перничиња за вртење столчиња

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Ве молиме почекајте трпеливо за сите пакувања. 1-годишна гаранција : Покрај гаранцијата за 90 дена, ние ќе го продолжиме гарантниот период на 1 година за да го подобриме вашиот шопинг Искуство. Ergonomically Design : Curved smooth arms provide extra comfort. Мути-Функционална употреба : Нашиот сет за јадење на отворено е погоден за внатрешен дворна градина на отворено и трпезарија . Padded with removal high density cushion, меко и удобно, правејќи се да се чувствувате опуштено долго време седење. Метал челик со трпезариска маса, отпорна на временски услови и изградена за последно. Пакет Вклучен : Ратан стол x 6. Табелата на табелата со 2,6 "чадор дупка е погодна за повеќето чадор за внатрешен двор . Цврста челична рамка третирана со облога за отпорен на временски услови и отпорен на корозија. Ова столче е поголемо од повеќето други столчиња со ратан на пазарот. За поддршка на клиентите, прашања и проблеми, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти подолу : Услуга@. Екстра широка димензија : Големина на столот : 5" L x 21 "d x 37. Известување : Овој сет за вечера за внатрешен двор ќе биде доставен во 4 картони кои можат да пристигнат во различни денови. Дополнително широко седење подложен со перница од 2,25 "беж подлога обезбедува удобност на ова столче. Исклучени решенија ветени .

Параметри на производот

Стоката во категоријата