Копче за плетење на мажите на Georgeорџ Машки

Копче за плетење на мажите на Georgeорџ Машки

Во магацинот.
DEN 333.92
Тековен:

Работа до викенд, нема запирање на полиран стил и неверојатно чувство на плетеното копче на Georgeорџ. Тоа е супер меко и изгледа неверојатно со фармерки или шорцеви или скоро за што било. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Супер-мек дизајн; плетено тело. Машка плетена копче надолу од кошулата од Georgeорџ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата