Бесплатно собрание, жени, исечени широки фармерки

Бесплатно собрание, жени, исечени широки фармерки

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Безгрижни, исечени фармерки од слободното склопување. Опремени на колковите со пошироки отвори за директни нозе, овие широки директно фармерки додаваат димензија на наједноставниот изглед. Исклучиво на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. Одговара : Опуштено вклопување низ нозете. Подигање и инсејм : високи; приближно. ИНСЕАМ : 27 ”. Затворање : Поштеда-фронт со затворање на копчињата. Ockебови : Стајлинг со пет џеб; Џебови за истегнување. Обезбедете внатрешна поддршка низ предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување.; Магичен грб триаголник. Аголот и поставувањето на џебовите на грбот што го прават вашето седиште да изгледа одлично . Карактеристики : јамки за појас; исечена должина; Автентично ниско истегнување 14 мл. Деним : Изгледот на вашите омилени ретро фармерки, но додадовме допир на истегнување за удобност. Исечени широки фармерки со права нозе за жени од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата