Крајбрежен накит Машки црвен тигар Окото камен злато позлатени акценти од не'рѓосувачки челик со нараквица за истегнување

Крајбрежен накит Машки црвен тигар Окото камен злато позлатени акценти од не'рѓосувачки челик со нараквица за истегнување

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Крајбрежен накит Машки црвен тигар Окото камен златен позлатен не'рѓосувачки челик акценти на нараквица за истегнување на истегнување (12мм) се забележуваат со оваа нараквица од природен камен. Нараквицата има природни камени мониста со антички детални златни обложени мониста од не'рѓосувачки челик. За камењата се вели дека имаат духовна велнес и лековити својства. Еластичната лента на нараквицата дозволува парчето да се протега и да се контурира удобно околу зглобот. Завршената нараквица има внатрешен обем од 6,5 инчи што е должина од 7,5 инчи. Ширината на нараквицата е 1/2 инчи и има вкупна тежина од 41 грама. Ова парче може да се носи сам како изјава или спарено со други додатоци за да се создаде уникатен слоевит изглед. Нараквицата за истегнување ќе стане омилен додаток за носење. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : злато. Материјал на артикалот : Метал, скапоцен камен. Тип на камен на предметот : Окото на Црвениот тигар. Камена боја на артикалот : црвена, злато. Камен облик на предметот : круг. Камената димензија на предметот : 12мм. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквица. Должина на нараквица : 7,5 инчи. Внатрешен обем на нараквица : 6,5 инчи. Ширина на нараквица : 1/2 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 46 грама. Тип на затворач на артикалот : Нема тип на затворач. Поставување на камен за накит : напрегање. Стил на артикал : манжетна, стабилна, изјава, слоевит, истегнување, брада. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Параметри на производот

Стоката во категоријата