Skyland Ft Trampoline за деца со безбедносен комплет нето капацитет lbs, рекреативен задниот двор брануваа со кошаркарски обрач и скала, портокал

Skyland Ft Trampoline за деца со безбедносен комплет нето капацитет lbs, рекреативен задниот двор брануваа со кошаркарски обрач

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Силно препорачуваме двајца или повеќе возрасни во исто време за склопување и ве молиме строго следете ги упатствата затворени во пакетот . 【Сертифициран безбедност на ASTM】 Сите наши брануваа се тестираат за безбедност и издржливост за да ги исполнат или надминат сите стандарди на ASTM. Безбедно за деца : ASTM F381-16 & ASTM F2225-15 Сертифициран. Подарок за деца : Оваа брануваа во задниот двор се занимава со забавни и прекрасни спомени за деца. - Градежен материјал : Инженерски галванизиран метал. - Пакет 2 : 44. -Којата : портокалова / сина боја. Однесете дома сега за вашите деца! . - Собрани димензии на производот : 14 x 14 x 8,10 ft (l x w x h). Тоа е одличен извор на вежбање и бесплатни вашите деца од компјутерски игри, ТВ и паметни телефони. - Белешка : Предметот се испорачува во 2 кутии што може да се испорачаат во различно време. Лесно склопување : Инсталацијата, грижата, одржувањето и упатствата за употреба се вклучени во пакетот за вашето лесно склопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата