Скоро природно 44in. Вештачко дрво од боксово дрво во дизајнерски пластеник, зелена боја

Скоро природно 44in. Вештачко дрво од боксово дрво во дизајнерски пластеник, зелена боја

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Додадете зеленило во текот на целата година во вашиот простор со Зен-како убавина на ова вештачко дрво со врвови, што може да се пофали со светла, живописна колекција на лисја од шипки од природен изглед. Постигнувајќи 44 ”високи од декоративен пластеник, ова бујно мало дрво би изгледало убаво прикажано и во дома или во канцеларија. Скоро природно 44in. Вештачко дрво на боксерско дрво во дизајнер, зелена : целокупна димензии на производот : 44 in. H x 30 in. W x 30 in. D. Апсолутно никакво никакво одржување. Сместени во дизајнер на пластери. Направени од најдобрите материјали. Совршен за дом или канцеларија. Препорачано за употреба во затворен простор. Свилите дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Мерењата се пресметуваат од секоја најдалеку испружена димензија. Димензии на пластерот : H : 15 in. W : 12,5 in. Д : 12,5 во.

Параметри на производот

Стоката во категоријата