Ван трупец подот под лагер за 11- Hyundai Sonata

Ван трупец подот под лагер за 11- Hyundai Sonata

Во магацинот.
DEN 927.84
Тековен:

Задна лента за автомобили, карго сад за подот, фиока за CRV 2017description : Карго матколор Достапно : Blackall временски товари, лагер за трупот, Matmade of PE+EVA FOAM PLASTAR SHISTA за да се спречи вода / истури / ит .Нета : Може да мириса кога ќе добиете, но ќе биде без вкус по некое време. Ние ќе го преклопиме карго -матката за испорака, доколку има набори, не грижете се, ќе се опорави наскоро по 2 дена. Вклучен пакет : 1 x заден дел од трупот, маткастим, вклопување на карго, подот, нелизга, водоотпорна, анти-фаулинг и заштити го вашиот трупец од гребење. Висока надворешна усна што помага да содржи истури, површината отпорна на лизгање, цврстина и издржливост. Може да има малку мирис на почетокот, ве молиме поставете го неколку дена пред да го користите. SUV VAN TRUNK CARGO COND MAT LENGER за 11-15 HYUNDAI SONATA боја : црна. Да ги издржи сите временски услови. Површината што не е лизгање опкружена со висок гребен и исечени рабови. Спречува поголемиот дел од нечистотијата, како што се кал, снег, вода или остатоци да не го мешаат внатрешниот подот на вашиот автомобил. Совршен натпревар и издржливост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата