Уметнички ткајачи Нелхел 22 22 Покрие за перници

Уметнички ткајачи Нелхел 22 22 Покрие за перници

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Отекувајќи неспоредливо чувство на елеганција, оваа заслепувачка перница ќе занает впечатлива и динамична смисла во вашиот простор. Интересната претстава помеѓу суптилноста и сјајноста без напор станува шик шарм од соба до соба. Само покритие со перници. Фронт : 100% памук, грб : 100% памук. Ткаена перница со работ на нож.

Параметри на производот

Стоката во категоријата