Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Потписот од Леви Строс и Ко. Создадени со Premium Flex Denim, овие стабилни фармерки имаат пространа вклопување низ седиштето и бутот што се лизга од коленото до глуждот. Со квалитетот на кој можете да му верувате, потписот од Леви Строс и Ко. Машки атлетски фармерки ќе ви биде следниот пар. Бонус : Тие нема да ја скршат ниту банката. Потпис од Леви Штраус и Ко. Цел ден удобност и автентичен стил. Премиум ткаенина со крајно истегнување и флекс. 99% памук, 1% еластан. Пространа се вклопува низ седиштето и бутот. Тенок отвор на ногата. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Параметри на производот

Стоката во категоријата