Уникатни поволни цени за женски држави за метални точки на јака од метални точки блузи

Уникатни поволни цени за женски држави за метални точки на јака од метални точки блузи

Во магацинот.
DEN 337.44
Тековен:

Сигурно ќе бидете ваш за сезоната на настанот што претстои, оваа блуза е врвна забава. Изработена од лесна ткаенина за леснотија на абење и со разигран печатење на starвезди, блузата е обликувана со прицврстување на копчињата. Повод : шопинг, датира, кафуле, вечера, канцеларија, работа, забава, училиште, празник. Моделот се носи во големина xs. (Висина : 5'8 ", Градите : 33 1/2 инчи, половината : 24 4/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/7 инчи, тежина : 123,5 фунти) мерење (во инчи) Големина - Градска граница Ширина на рамото Вкупна должина - 36 5/8 - 14 5/8 - 25 1/4s - 38 5/8 - 15 1/8 - - 25 5/8m 40 1/2 - 15 5/8 - 26 L - 43 3/4 - 16 1/8 26 3/8xl - 46 7/8 - 16 5/8 26 3/4 Единствени поволни цени за женски држач за метални точки на метални точки Блузи Топ 100% Полиестер. Увезен. Застани јака. Долг ракав. Сјајни starsвезди и отпечатоци од точки. Копче-пред.

Параметри на производот

Стоката во категоријата