Тајни богатства женски и женски плус традиционален врвен врат со долги ракави и панталони сет за пижами

Тајни богатства женски и женски плус традиционален врвен врат со долги ракави и панталони сет за пижами

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Тоа е класичен стајлинг без да се загрози удобноста со оваа двојна пижама поставена од тајни богатства. Овој женски PJ сет има врвот на копчето со долг ракав со чипка на чипка за допир на женственост и доаѓа со панталони за пижами со еластична лента за половината за лесно, удобно носење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 врв и 1 пар панталони. Горе : Предно затворање на копчето; долги ракави; чипка на чипка. Панталони : стил на влечење; еластична половината; приближно. Inseam е 30-1/2 ”. 65% полиестер/30% рециклиран полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pajенски дво-парчиња пижама поставена од тајни богатства.

Параметри на производот

Стоката во категоријата