Исечете го женскиот џемпер со долг ракав

Исечете го женскиот џемпер со долг ракав

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Ох ла ла, ова ребрестиот каросерија од лажичка е ништо друго освен основно. Uber Soft, со вклопување на кривата, сметаме дека овој џемпер е почеток на нешто убаво. Совршен натпревар за вашите фармерки со високи половини, во боја што се појавува, сигурно е дека ќе биде loveубов на прв поглед. Исклучиво на. Материјал : 70% рајон/30% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5,9,5 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер со затворање на предвремено. Ракави : Долги со детали за копче и клуч. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; грб назад; Супер-мек материјал. Ребреста џемперска тела за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата