Слики црна врамена уметност бараат виножита во

Слики црна врамена уметност бараат виножита во

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Врамните уметнички отпечатоци се една од најпопуларните опции за завршна обработка на PTM слики. Сите наши уметнички отпечатоци се отпечатени во хартија со висок квалитет од страна на нашиот искусен персонал за печатење. Потоа одат во одделот за кадрирање каде ќе ја завршиме рамката на вашите точни спецификации. Со широк спектар на слики за да избере клиентот, сигурно ќе најдете нешто што ви се допаѓа. Тогаш е на пат до вашата врата во нашето безбедно пакување. Рачно изработена wallидна уметност. Не е потребно не е потребно склопување. Само за затворено употреба. Ова е збир на едно парче . Предметот доаѓа со монтирање на хардвер. Рамката е изработена од полистиренска пластика. Висококвалитетна печатена уметност . црна пластична рамка. Севкупна големина 20 W "x .68 d" x 20 h ". Големина на стакло 18 w" x .68 d "x 18 h".

Параметри на производот

Стоката во категоријата