Живописен живот мамас момче куче или мачка худи, големина xs

Живописен живот мамас момче куче или мачка худи, големина xs

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Ibивотен живот момче на мама, со големина на срцев худи, Xsmall е совршена за вашето мало куче или дури и за вашиот пријател со магла. Оваа качулка има симпатична графичка изјава "Мама момче " со "o " во момче како срце. Носете ја оваа качулка додека прошетате во паркот, или ако само легнувате низ куќата со семејството. Оваа качулка има дупка за поводник за лесна приврзаност за поводник со јака или прицврстување. Помогнете им на вашите миленици да живеат живописен живот! Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични. Ibивотен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Квалитетна конструкција за удобно вклопување и чувство. Лесно е да се повлече и да се соблече. Дупка за поводник за лесна употреба со јака и прицврстување. Симпатичен моден графички дизајн. Достапно во повеќе големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата