Ournourneeе женски жени Елвина Тру удобност пена со висока потпетица пумпи за пети

Ournourneeе женски жени Елвина Тру удобност пена со висока потпетица пумпи за пети

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Pumps Elvina од Collece Collection имаат прекрасна патентна веганска кожа, потпетица од стилито, детали за лак и лента за глуждот и тока што ќе ја има вашата облека да изгледа елегантна од кога било. Како бонус, нивната удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ insole и форма на отворена бадем пети ќе ги остават нозете да се чувствуваат поудобно од кога било. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . висина на потпетицата : 4 1/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . висина на потпетицата : 4 1/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата