Ани -логика на отворено ја уништуваат бонбоните од природата, 4lb - 6pk

Ани -логика на отворено ја уништуваат бонбоните од природата, 4lb - 6pk

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Мала во големина, но голема за привлечност, Crush® Canty's Candy ™ тула им дава на ловците на елени флексибилност за стратешки создавање на мали, но моќни места за привлекување на инстант бел. Вметнувајќи убаво во вашиот пакет додека се упатувате во шумата, оваа удобна и лесна за употреба тула оди дополнителна милја, нудејќи корисни минерали и неверојатна привлечност на елени! Ани -логика ја уништуваат бонбоните од природата, 4lb - 6pk нова и подобрена здроби. Одобрено од Ли и Тифани Лакоски од Круш. Реформулирана за уште подобра привлечност на елени!. Привлекува и расте трофејски долари. Компактна, пакувачка 4 LB Canty Persimmon тула. Мал, но моќен привлечен елени за белилаил. Лесно се вклопува во ранецот додека се упатувате во шумата. 4lb Кенди Персимон тула. Погодна и лесна за употреба тула. Поставете го и заборавете го persimmon Deer привлечен. Одлична алатка за извидници за привлекување трофејски долари. Им дава на ловците на елени прифатлива опција за привлекување persimmon. Моќен привлечен елен persimmon. Привлечен мирис на персиммон. Обезбедува дополнителни здравствени придобивки за стадото на елени. Acorns се богати со протеини и нудат исклучителна моќ на привлекување persimmon. Нуди супериорна исхрана со незаменлива привлечност на елени. Здроби цигли се исто така достапни во Brassica, Acorn, Apple и Wild Berry Alavors. Производите за привлекување на елени од здроби се исто така достапни во течни, грануларни и блок -форми. Обидете се со еден или користете го со други одлични производи за здроби за да привлечете повеќе елени и да го уништите вашиот следен лов. 6 пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата