Единствени поволни цени за Sparke Sequins Sequin Sparkle Spaghetti Crap Crop Cami Top Top

Единствени поволни цени за Sparke Sequins Sequin Sparkle Spaghetti Crap Crop Cami Top Top

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

Едноставен елек е дадено впечатливо ажурирање со преклопување на продолжение, со V-Front за ласкава форма-совршена за да се спари со координативниот здолниште за секвенци за празничен ансамбл или самостојно со панталони и чизми со потпетици. Совршено за додавање на искри во оваа сезона, завршете го изгледот со кожни хеланки и јакна што одговара. Освен златото, врвовите на другите бои се биколорни sequins. Можете да ја промените бојата на овој ками врвот со превртување на Sequins. Повод : забава, секојдневна, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот се носи во големина xs. (Висина : 5'8 ", Градите : 30 инчи, половината : 23 1/5 инчи, колк : 35 2/5 инчи, должина на рамото : 15 3/4 инчи, тежина : 108 фунти) мерење (во инчи) големина градите на градите Вкупна должина 33 1/2 16 1/2s 35 3/8 17 1/8m - 37 3/8 - - 17 3/4 L 41 - 18 1/4xl - - 44 1/2 - 18 7/8 Единствени поволни цени Sequенски Sequin Sparkle сјај Спагети каиш Ками резервоар врвот розова l 100% полиестер. Увезен. V вратот. Прилагодливи ленти за шпагети. Исечена должина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата