Замена REPT730383Q опашка светло компатибилна со - Toyota Tacoma Right Patherner со сијалица CAPA Сертифициран

Замена REPT730383Q опашка светло компатибилна со - Toyota Tacoma Right Patherner со сијалица CAPA Сертифициран

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Спецификации на производот Одговараат : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Red & Pude Lenslight Source : Halogenassembly : Со сијалица (и) Сертификација : CAPA сертифицирани броеви OE Број : 8155004180 REPLACES PARTSLINK PARTSLINK Број : TO280198 CINTERCHANGE Дел : 8155004180 Милоа на гаранција за гаранција на светлината ОЕ стандарди што се користат во текот на процесот на производство, опашките светла нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да се види ноќе или во лоши временски услови. Директна замена во согласност со точката/SAE за вашите оригинални опашки. Безбедносно обезбедување во производство во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост. Станбери до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реално свет. Ако ОЕ е опремено.compabtital со следниве возила : Позиција : десноота2016-2017 Такома (подмодел : TRD Off-Road, TRD Sport) го заменува бројот на ОЕ : 8155004180. Заменува број на делови : TO2801198 C. Број на размени во делот : 8155004180, TO2801198.

Параметри на производот

Стоката во категоријата