Фејни тапацирана клупа, кафеава рамка со бела рачна ткаенина

Фејни тапацирана клупа, кафеава рамка со бела рачна ткаенина

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Уживајте во рафинираната, но сепак лесна срцева естетика на оваа клупа во стилот на Пауел Фејни Бохо, донесена од бушава перница и рустикална дрвена база. Оваа удобна перка е завиткана во бела памучна и акрилна ткаенина, рачно изработена со јама за да создаде дебелина слична на онаа на килим. Во придружната улога е цврста кафеава рамка направена од манго дрво што прикажува природни јазли и обрасци на жито. Сè на сè, парчето мери на 45 ”l x 16” d x 18 ”h, не премногу боксер, не премногу мало; што го прави совршен додаток на вашата дневна соба, спална соба, трпезарија или влез. Белата бушава перница е покриена во памук од 35%, 65% акрилна ткаенина, рачно изработена со јама за да се создаде око за привлекување на окото како густа како килим. Цврстата база на дрва од манго обезбедува обезбедена јачина и стабилност. Браун витраж нагласува природни јазли и обрасци на дрва. Мерењата од 45 ”l x 16” d x 18 ”h прават парче што може лесно да се вклопи во најразлични простори. Работи совршено во подножјето на креветот или како дополнително седење во дневна соба, трпезарија или влез. Пристигнува целосно собрани. Поддржува до 225 фунти . Собрани димензии : 45 "W x 16" D x 18 "H. Бродови во една кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата