Атлетски работи женски графички резервоар

Атлетски работи женски графички резервоар

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Овој атлетски работи женски графички резервоар доаѓа во најразлични бои и графики. Ткаенината на овие резервоари е лесна и дише, така што тие имаат многу опуштено и удобно чувство. Со малку додаден спандекс, овие резервоари имаат и одредено истегнување за дополнителна леснотија на движење и тие беа направени со полу-вклопен дизајн. Ова е совршен забавен и празничен графички резервоар за оваа пролет, лето и пошироко. Покрај тоа, можете да се чувствувате одлично за вашата набавка бидејќи овие резервоари се направени од еколошки, рециклирани полиестерски влакна. Исто така, продадено на Интернет како 2-пакет со цврст црн резервоар. Атлетски работи женски графички резервоар : единечен графички резервоар. 61% рециклиран поли/35% рајон/4% спандекс. Полу-вклопен дизајн. Лажички врат. Удобност без ознаки. Мека и дише ткаенина. Увезени. Машинско миење ладно, свртете го графиконот внатре пред да се измие. Достапно во 2-пакувања, кликнете овде.

Параметри на производот

Стоката во категоријата