Оригинали Машки класичен директно вклопување со 5 џебни панталони

Оригинали Машки класичен директно вклопување со 5 џебни панталони

Во магацинот.
DEN 463.52
Тековен:

Направено да трае и сигурно да заработи поени во стилот. Оваа класична панталона од 5 џеб е направена од мек, дише 100% памук. Дизајниран со директно вклопување, седи пониско на половината и е директно од бутот до глуждот. Машината е што може да се мие за да можете да измиете, исушите, да одите и секогаш да изгледате одлично. Овој пар е вистинскиот избор кога сакате да се чувствувате и случајни и полирани. Директно вклопување, што седи пониско на половината и е директно низ колкот и бутовите. Измислувањето на не-железо го прави ова најзафатено за обичен пантолонец. Класичен дизајн на пет џебови. 100% памук со природни својства за дишење. Лесна грижа : Машината што се пее.

Параметри на производот

Стоката во категоријата