Ајрин ИНЕВЕН Флексибилна глава за туширање црево за поддршка на тушот за мијалник за мијалник за мијалник Универзална градинарска градина за внатрешен двор, прска

Ајрин ИНЕВЕН Флексибилна глава за туширање црево за поддршка на тушот за мијалник за мијалник за мијалник Универзална градинарска

Во магацинот.
DEN 383.84
Тековен:

Опис : Универзално : цревото за туширање е дизајнирано со месинг конектор од 1/2-инчен, совршено прилагодени RV камиони, приколки и многу повеќе. Цврст материјал : Флексибилното црево за туширање е изработено од ПВЦ и месинг, отпорен на топлина, облечен и не е лесен за кршење или деформирање. Лесно склопување : Прицврстувачот за туширање е лесен за инсталирање и отстранување со конецот, не бара специјални алатки, погодни за замена. Елегантен дизајн : цревото за поврзување на главата за туширање има едноставни дизајни, лесни за совпаѓање со различни видови на рачни глави за туширање. Широки апликации : цревото за продолжување на тушот може да се примени за мијалници, кади, сливови, бањи, градини, кујни и многу повеќе. Спецификација : Материјал : месинг, ПВЦ . Големина : приближно. 1,2м/47,24 инчи; 1,5м/59.05inch; 1,8м/70,86 инчи; 2m/78,74inch . Интерфејс : 1/2 инч . Белешка : Може да има неколку искривувања во боја заради различни резолуции на компјутер . може да има мала грешка поради различни мерења на рацете . Пакетот вклучува : 1 парче црево за туширање .

Параметри на производот

Стоката во категоријата